Podpora
Dokumentace

Integrace rozvrhu do vašeho webu

Pokud již rezervační rozvrh vypadá tak, jak si přejete, a už jste i vyzkoušeli jeho funkčnost z pohledu uživatele, můžeme jej konečně ukázat světu.

V podstatě existují dvě možnosti, jak zajistit, aby se lidé na rozvrh dostali:

  1. Vložení odkazu > (nebo tlačítka) na web a přesměrování na rezervační rozvrh SuperSaaS
  2. Vložení widgetu na váš web, který umožňuje uživatelům zůstat na vašem webu během vytvoření rezervace.
  3. Vložení stránky s rozvrhem SuperSaaS na web pomocí rámu (iframe).

První možnost – vložení odkazu nebo tlačítka na web – je nejjednodušší a nejvíce používaná. Druhá možnost umožňuje lepší vizuální integraci, lze například upravit hlavičku i patičku stránky.

Kromě umístění na web (pokud web máte) můžete samozřejmě i odesílat odkaz e-mailem, umístit jej na Facebook, Twitter nebo dokonce na tištěné letáky a brožury.

V návodu pro integraci rozvrhu na facebookovou stránku se dozvíte, jak rozvrh na Facebook přidat trvale.

Kromě základní integrace je i několik dalších možností. Můžete například k adrese odkazu přidat některé URL parametry, rozvrh se tak může zobrazit na určitém datu nebo v určitém zobrazení. Pokud se uživatelé přihlašují na vašem webu, je možné je do rozvrhů SuperSaaS přihlašovat zcela automaticky. Pokud váš web běží na systémech Drupal, Joomla! nebo WordPress, můžete pro tzv. „jednotné přihlašování“ („single sign-on“) použít naše bezplatné pluginy. A pokud chcete rozvrh do svého vlastního vzhledu integrovat ještě více, nastavte si použití vlastní domény. Potom už nebude vůbec patrné, že rozvrh běží na SuperSaaS.