O nás

SuperSaaS vytváří jednoduché a dostupné internetové aplikace, které fungují prostřednictvím běžného prohlížeče.

Naše filozofie: Používání softwaru má být snadné

Imbusový klíč

Většina softwaru je složitější než nutně musí být. Většina softwarových firem předpokládá, že se budete zabývat ovladači, pravidelně kontrolovat aktualizace, zálohovat a souhlasit s drakonickými licenčními podmínkami. Proč software nemůže být jednoduchý jako obsluha televize nebo řízení auta?

V mnoha firmách jsou uživatelé natolik sofistikovaní a technologie jsou dostatečně použitelné, že by firmy ani nepotřebovaly IT oddělení. Většinou je ale IT oddělení potřebné hlavně kvůli tomu, že aplikace je nutné instalovat lokálně na jednotlivé počítače. To je důvod proč software SuperSaaS funguje on-line na webu, náš rezervační systém je první v řadě aplikací, které připravujeme.

Naším cílem je nabídnout vlastnosti, které ocení největší počet uživatelů, záměrně nechceme nabízet specializované úpravy, které využije jen několik uživatelů. Toto zaměření snižuje náklady a dovoluje nám dosáhnout takové úrovně, která nám dovoluje nabízet lepší cenu. Nazýváme to Supermarket model pro Software as a Service, neboli SuperSaaS zkráceně.

Používáním softwaru přes internet se zbavíte všech komplikací, které vám stojí v cestě při práci. Je to jako když přirovnáte software k vodovodu: Chcete aby fungoval a nestaráte se o to s jakou technologií.

Všechen náš software prochází testy použitelnosti a funguje z běžného internetového prohlížeče. Nejste tedy vázáni na určitý operační systém – SuperSaaS bude fungovat jak s iPhone, Androidem nebo Windows. Se SuperSaaS máte možnost si vybrat operační systém, který je nejvhodnější pro váš byznys.

Kontaktní informace

Zastihnout nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo využít informací uvedených níže:

SuperSaaS
SuperSaaS

SuperSaaS Česko

Email:

Pro novináře

Využijte prosím kontaktní formulář ozveme se Vám co nejdříve.