Dokumentace

Umístění rozvrhu SuperSaaS do rámu

Pokud vám pro nastavení vzhledu nestačí nastavení přizpůsobení vzhledu, můžete rozvrh vložit do rámu na vašem webu. Jde o případy, kdy chcete například vedle rozvrhu umístit menu s odkazy na další sekce webu. Na stránce Nastavení vzhledu můžete vypnout hlavičku a patičku, takže potom můžete přidat vlastní. Následující kód na vašem webu zobrazí rámec s rozvrhem:

Vyberte rozvrh:
<iframe src="https://www.supersaas.com/schedule/demo/Therapist" width="100%" height="800"> </iframe>
Tento návod vám po přihlášení ukáže kousky kódu vygenerované přímo pro váš účet.
integrace pomocí elementu iframe
Pro přednastavení data nebo pohledu při načítání rozvrhu do elementu iframe můžete použít URL parametry. Stačí parametry připojit k adrese odkazu na rozvrh.

Hodnoty width (šířka) a height (výška) lze změnit tak, aby se iframe na váš web vešel. Pro zobrazení kompaktnější verze rozvrhu, která se do rámu lépe vejde, můžete použít mobilní verzi rozvrhu. Na mobilní verzi se dostanete, pokud doménu ve webové adrese rozvrhu nahradíte za m.supersaas.com. Druhá možnost je přidat na konec URL ?m=1, to je vhodné při použití vlastní domény nebo protokolu https. Například:

<iframe width="300" src="https://www.supersaas.com/schedule/demo/Therapist">
</iframe>
integrace přes element iframe, použití mobilní verze rozvrhu

Pokud používáte iframe a máte rozvrh nastavený tak, že jsou lidé po rezervaci přesměrováni zpět na váš web, bude možná nutné přidat způsob, jak se dostat „ven“ z elementu iframe. Při návratu se vstupní stránka (landing page) vašeho webu otevře v rámu. Pokud není tato vstupní stránka navržená speciálně pro rámec, nebude to vypadat pěkně. Jedním ze způsobů, jak „vyskočit“ z elementu iframe, je přidání JavaScriptu někde do tagu <body> stránky, na které se uživatelé ocitnou, jakmile se vrátí, např. následující kód:

<script>
  if (window != top) top.location.href = location.href
</script>
Aby byl rámec správně zobrazen přes zabezpečené připojení (https), je nutné zapnout volbu „SSL/TLS“ v účtu SuperSaaS. SSL můžete zapnout na stránce Nastavení přístupu.