Vítejte u rezervačního systému SuperSaaS

Hezký den,

děkujeme za registraci. Rádi bychom Vás přivítali v SuperSaaS. V tomto emailu najdete několik tipů jak si rezervační systém nastavit. Příští týden Vám zašleme ještě jeden email, o tom jak začlenit rezervační systém do Vašeho webu. A také bude obsahovat několik informací o každodenním používání systému. Pokud ho chcete vidět už nyní klikněte zde.

Jak otestovat rozvrh

Rozvrh vypadá jinak, když jste přihlášeni jako administrátor než jak se ukazuje běžným uživatelům. Doporučujeme Vám raději před spuštěním systému pro zákazníky vše napřed vyzkoušet. Nejjednodušším způsobem je použít jiný typ prohlížeče (např. Mozillu). To Vám ušetří nutnost se odhlašovat jako administrátor a přihlašovat jako běžný uživatel. Více informací najdete návodu na otestování.

Prohlížeče

Nastavení přístupu

Při nastavování přístupu Vašim uživatelům se musíte rozhodnout mezi jednoduchostí a funkcionalitou. Například uživatelé si nemusí vytvářet účet s registrací (s heslem), ale její vyžadování Vám poskytne rozšířené možnosti jako historii rezervací a navíc si uživatelé mohou uskutečněnou rezervaci změnit. V záložce „Přístup“ v nastavení rozvrhu si můžete určit zda lidé mohou rozvrh vidět hned nebo se musí nejdříve přihlásit. Více informací najdete v návodu na nastavení.

Procesní tok

Změna vzhledu Vašeho rozvrhu

Váš SuperSaaS rozvrh se může přizpůsobit Vašemu grafickému stylu. V záložce „Vzhled“ v nastavení rozvrhu si můžete upravit barvy vzhledu, přidat Vaše logo, případně si přidat rozvrh na Vaši doménu. Více informací najdete v návodu na změnu vzhledu.

změna vzhledu

Potvrzování rezervací

V systému si můžete zvolit zda chcete rezervace automaticky potvrzovat emailem nebo zda ponecháte uživatelům možnost výběru (zasílat nebo nezasílat). Nastavení najdete v záložce „Zpracovat“, kde si můžete nastavit, jak chcete dostávat informace o rezervacích. Zde si také můžete nastavit uživatelům zasílání připomínek emailem nebo SMS. Více informací najdete v tomto návodu.

Potvrzování rezervací

Na stránce s návody najdete kompletní přehled všech nastavení rezervačního systému. Pokud budete s čímkoliv potřebovat pomoci, můžete nás vždy kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu nebo odpovědí na tento email.

Děkujeme za Vaši registraci a možnost Vám představit co umí SuperSaaS.

S pozdravem

podpora SuperSaaS

Facebook   Twitter

Líbí se Vám SuperSaaS?
Přidejte si nás do sociálních síti a buďte informování o posledních novinkách a vylepšeních.