Každodenní použití rezervací se SuperSaaS

Hezký den,

abyste mohli využít náš rezervační systém na maximum, posíláme Vám pár tipů jak si vylepšit běžnou práci se SuperSaaS.

Integrace do Vašeho webu

Jakmile Váš rozvrh pracuje tak, jak jste chtěli, musíte se rozhodnout jak k němu přivést Vaše uživatele. Můžete jim poslat odkaz emailem, integrovat rozvrh do Vašeho webu pomocí rámu (tzv. přes iframe) nebo si na Váš web přidat tlačítko „Rezervujte zde“. Rozvrh lze přidat i na Vaši Facebook stránku. Detaily najdete v tomto návodu na integraci.

Web integrace

Rezervace za uživatele

Pokud přijímáte telefonickou rezervaci od již zaregistrovaného uživatele, budete ho asi chtít přidat do systému. Aby uživatel dostal automaticky i potvrzení rezervace (pokud to máte nastaveno) a odečetl se mu kredit (když používáte kreditní systém), musíte si otevřít položku „Správa uživatelů“ v pravém menu. Najít daného uživatele a kliknout na modrou šipku a po vytvoření rezervace se vpravo nahoře odhlásit. Více najdete v tomto návodu.

jako uživatel

Využití více rozvrhů

V jednom SuperSaaS účtu si můžete vytvořit neomezené množství rozvrhů pro různé využití – od rezervací jednacích místností po rezervaci na různé akce, či školení. Stačí kliknout na volbu „Nový rozvrh“ v pravém menu.

Ovládací panel

Placená verze

Jakmile jste spokojeni s nastavením systému vše pracuje jak má, tak můžete přejít na placenou verzi. Všechna nastavení zůstanou po přechodu na placenou verzi zachována. V placené verzi se nezobrazují reklamy a není zde omezeni na 50 budoucích rezervací.

Upgrade

Námi zaslané emaily obsahují pouze stručný přehled možností SuperSaaS. Detailní popis všech funkcí najdete buď na stránce s užitečnými tipy & triky nebo na stránce s návody.

Toto je poslední email týkající se nastavení SuperSaaS účtu. Od nynějška Vám zašleme jednou za rok newsletter. Mezitím se můžete připojit k SuperSaaS prostřednictvím sociálních sítí a být tak informován o všech novinkách i v průběhu roku.

Doufáme, že jsme Vám pomohli objevit všechny možnosti našeho systému a v případě Vašich dotazů jsme Vám k dispozici prostřednictvím kontaktního formuláře nebo stačí odpovědět na tento email.

S pozdravem,

tým SuperSaaS

Facebook   Twitter

Líbí se Vám SuperSaaS?
Přidejte si nás do sociálních síti a buďte informováni o posledních novinkách a vylepšeních.