Výhody použití on-line rezervačního systému SuperSaaS

 • Vždy dostupný: Vaši zákazníci mohou rezervace vytvářet 24hodin denně, 7 dnů v týdnu
 • Méně času na telefonu: Samoobslužný systém rezervací znamená méně telefonických dotazů
 • Nepotřebujete vlastní web: Můžete použít ten náš nebo provést integraci do toho vašeho
 • Jednoduchost použití: Nic není potřeba instalovat, odpadá starost o servery a zálohy
 • Vysoká hodnota: SuperSaaS nabízí více možností za méně peněz než konkurence

Upravte si systém jak potřebujete

SuperSaaS je velmi flexibilní, můžete se jej upravit jako buď jako jednoduchý online kalendář nebo jako komplexní rezervační systém.

 • Upravte si systém tak jak potřebujete: Můžete si jej nastavit tak aby rezervace spadaly pouze mezi vámi nastavenou otvírací dobu. Máte k dispozici detailní přehled o tom jaké informace jsou ke každé rezervaci zadávány a kdo dostane zprávu když dojde ke změně.
 • Kontrola přístupu: Vy rozhodujete kdo může mít k rozvrhu přístup a kdo v něm může provádět změny až k takovým detailům, dokdy se rezervace mohou zrušit.
 • Změna vzhledu: Můžete si změnit logo a barevné schéma aby odpovídalo stylu vašeho webu a nastavit si volitelně zprávy, které se objevují zákazníkům. Vše se dá tedy upravit tak, že vaši zákazníci ani nepoznají rozdíl od vašich stránek a rezervačního systému.
 • Možnost íntegrace: Přehled rezervací nebo seznam uživatelů si můžete stáhnout do Outlooku nebo Excelu pro další účely jako rozeslání hromadných dopisů.
Rozvrh – měsíční náhled

Vše k dispozici on-line

Využívání softwaru přes internet má více výhod než jen úsporu nákladů na informační technologie.

 • Můžete pracovat odkuďkoliv: Můžete pracovat z domova i z kanceláře, podle toho co vám více vyhovuje. Naše servery jsou umístěny v špičkových datacentrech, abychom zajistili spolehlivý a rychlý přístup.
 • Zákazníci udělají práci za vás: Mohou si vytvořit i změnit své rezervace a systém zajistí, že vše je správně vyplněno, což Vám ušetří čas.
 • Nastavení superuživatelů: Můžete nastavit svým spolupracovníkům nebo zaměstnancům status „superuživatele“ a dát jim rozšířené možnosti spravovat rezervace, například zadávat rezervace získané na provozovně.
Snímek hlavní obrazovky

SuperSaaS je samoobslužný software

Zpracování rezervací je plně automatické, takže váš účet je k dispozici 24hodin denně, 7 dní v týdnu kdekoliv kde budete mít internetové připojení. Nebojte se termínu „samoobslužný“, pro spuštění vašeho rezervačního systému je potřeba pouze několik kliků myší, k dispozici je všude nápověda. Nastavení si můžete zpětně kdykoliv měnit podle potřeby, rezervační systém zůstane stále připravený. V klidu si vyzkoušejte účet zdarma, abyste viděli jak je vše jednoduché.

Vyzkoušejte si účet zdarma nebo si zvolte placenou verzi.

Systém je k vyzkoušení a pro nekomerční účely zdarma. Při využití verze zdarma se zobrazují reklamy a je zde několik další omezení. Detaily najdete v ceníku.

Umístěte rezervační systém do vašeho vlastního webu.

Můžete si upravit vzhled vašeho rozvrhu aby odpovídal vašemu existujícímu webu (nebo webu, který pro někoho upravujete). Můžete si vložit rozvrh do vašich stránek prostřednictvím rámu (iframe) nebo si změnit URL rezervačního systému a emailů, tak aby odpovídaly vašemu doménovému jménu.

Superuživatel obrazovka