Rozvrh Rezervací Zářivé Nitro

Dobrý den,

děkuji za Vaši důvěru. Věřím, že probereme vše, co Vás trápí a zkusíme společně vymyslet, co dělat či nedělat, abyste se ve svém životě mohli cítit svobodně, naplněně a spokojeně.

Konzultace probíhají online formou přes Whatsapp, Skype, Zoom, Signal, Google Meet nebo telefonicky - s kamerou či bez nebo formou chatu. Pokud na sobě chcete začít pracovat již hned, doporučuji ebook jako pracovní sešit: https://bit.ly/ebookDDA. Naleznete v něm praktické tipy a můžeme se od jednotlivých kapitol a témat odrazit při společné práci.

Rovněž můžete sledovat aktivní YOUTUBE kanál, kde každý týden nahrávám videa o všech tématech, co s dospělými dětmi souvisí: https://www.youtube.com/channel/UCOhJ-5J5nfzNnxBkZ0bo2Zg

Kolonka v kalendáři s názvem „Popis“ slouží pro vyplnění např. jména/přezdívky, pod kterou Vás najdu na Skypu, pro dopřesnění zda preferujete s kamerou/bez/formou chatu nebo zda chcete volat telefonicky (v tomto případě můžete volat Vy sami) v domluvený čas.

 

Při volbě balíčku je nutné pro každý ze 4-8 termínů udělat rezervaci zvlášť.

 

Nyní pár důležitých informací:

  • S termínem naplno počítám od chvíle, kdy mi od Vás dorazí platba na účet: 1432051025 / 3030, pro platby ze zahraničí IBAN: CZ88 3030 0000 0014 3205 1025 a SWIFT: AIRACZPP.

  • Ceník: https://www.zarivenitro.cz/individualni-poradenstvi a https://www.zarivenitro.cz/parove-poradenstvi
  • Vámi rezervovaný termín pro Vás držím 72 hodin (3 dny). V tomto rozmezí je tedy potřeba uhradit platbu. Pokud se tak nestane, je termín automaticky nabídnut dalším zájemcům.

  • Domluvený termín lze posunout/zrušit nejpozději 48 hodin před sezením. Poté bohužel propadne, jelikož je čas blokován pro Vás a ostatní klienti se tak nemohou přihlásit.

  • Stejně tak pokud se bez omluvy nedostavíte na setkání do 10 minut od začátku, termín je automaticky zrušen a propadá.

  • Veškeré další informace ohledně podmínek spolupráce jsou přehledně a stručně shrnuty na webu zde: https://www.zarivenitro.cz/podminky-spoluprace

 

Uhrazením termínu potvrzujete seznámení se s podmínkami a souhlas s nimi.

 

Těším se na Vás a přeji Vám slunný den!

PhDr. Pavlína Doležalová - Psycholog, kouč, poradce