Rozvrh rezervací pro Stellplatz Říp

Vítejte v našem rozvrhu rezervací. - SEZONA 2023! Otevřeno opět od dubna do října 2023, v režimu 7/24, těšíme se na Vás.

K dispozici je kapacita 8 parkovacích míst označených 1 až 8, dle Vaší rezervace . Obsazenost znázorňují pruhy v rámci jednoho data v kalendáři. Pokud vidíte, že ve Vámi vyhlédnutém termínu je obsazenost rezervací nízká, nemusíte ani Vy s rezervací ztrácet čas. Plně obsazeno zpravidla bývá jen z jara - duben, květen.
Pro návštěvníky bez rezervace jsou k dispozici další 4 parkovací místa označená  č. 9 až 12. Nejpopulárnější místa s volným výhledem na Říp jsou na č.5 a 6.

Rezervaci provedete po kliknutí na zvolený den ve velkém kalendáři dole, vyplněním rozsahu dnů a hodin (nutné přihlášení do on-line systému)! Zvolené datum předpokládá rezervaci daného dne od 16,00h do příštího dne 16,00h.( pro jednu noc) Časy příjezdu nelimitujeme, pro potkávající se karavany v průběhu dne máme kapacitní rezervu. Avšak čas odjezdu - 16,00 je nutné dodržet pro uvolnění parkovacího místa pro další rezervaci.
Pokud se Vám nedaří rezervaci zadat, změntě číslo parkovací pozice - mohla být již obsazena.

Celková doba jedné rezervace - max 3 noci/dny.

V případě nejasností volejte, pište . . .

737 271 910  nebo  603 115 860