Yoga - skupinové lekce

YIN YOGA - každé pondělí 19:00 - 20:15, cena 220,- Kč

Místo - YOGA LOKAH, Zelný trh 11 

 

Od září opět pravidelně od 11.9. 

Běhěm podzimních měsíců budeme stimulovat zejména dráhy žaludku, sleziny/slinivky a plic, čeká nás tedy zejména péče o klouby a tkáně spodní části těla. Částečně se zaměříme také na propojení paží a hrudní páteře, dechové techniky a biodynamické techniky podporující dané orgány.

 

Co čekat?

Pomalou formu yogy zaměřenou tělesně zejména na pojivovou fasciální tkáň a její hluboké protažení, energeticky na zprůchodnění meridiánů (chcete li myofasciálních drah) a jiných možných blokád, které tělo může v rámci svého fungování vytvářet. Spirituálně či sebezkušenostně přináší tato lekce úžasnou možnost praktikovat bytí v přítomnosti a kočírování vlastního obsahu mysli. 

Lekce jsou vhodné pro všechny, (částečná kontraindikace pro yinovou praxi je hypermobilita, těhotenství, vážné psychické problémy). 

V případě vážnějších zdravotních problémů, těhotenství nebo nejistotě ohledně Vašeho zdravotního stavu konzultujte praxi se svým lékařem, i se mnou. Díky.

Prosím, s sebou si vezměte teplejší oblečení - při praxi yin yogy jsme hlavně na zemi na podložce a tělo moc nezahříváme, svaly nejsou v principu jinové praxe aktivní, snažíme se o opak. Deky jsou k dispozici. Poprosím o příchod ideálně v rozmezí 5 - 10 minut před lekcí.

 

Lekce se konají od 3 a více účastníků. Tak poprosím - vytvářejte rezervace.