Rozvrh pro Mikuláš 2022

Dobrý den, 

Návštěva Mikuláše a Lucifera v Pekelných Dolech je možná po provedené rezervaci, čímž si garantujete čas pro své "andílky". Čeká Vás i Pekelný trh s adventním zbožím, svařák, štrůdlík, domácí tĕstoviny a perníčky, polštáře a polštářky, pečené čaje a další a další krásné dárky za opravdu pekelně nízké ceny :-) Rezervace se dĕlá pro dítĕ. Ke každému dítĕti jsou dva dospělí v ceně jako doprovod zdarma. Každý další dospĕlý platí plné vstupné. Pokud chcete více dětí, změňte počet rezervací, pokud chcete více než 4, zadejte prosím další rezervaci.  Tel.: 605081234 nebo 731158686. :-) Cena hrazená předem na účet je 500,-Kč, v hotovosti na místě je 550,-Kč.

Zákonní zástupci dítěte tímto udělují organizátorům souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.2016/679 zpracovávali následující informace: Jméno, příjmení, e-mail a telefonní číslo. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem evidence a komunikace související s organizací Mikuláše v Pekelných Dolech r.2022. Po ukončení akce budou veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje smazány. Souhlas se zpracováním lze vzít kdykoli zpět, a to zasláním e-mailu. Rezervace tím bude zrušena.

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.