Bouda - rozvrh

Vítejte v rezervačním systému Bouda. 

Ceny jsou uvedeny přímo v rezervacích jednotlivých lekcí. Pokud příjdete bez uhrazení lekce předem, platí pro vás cena bez předplaceného kreditu. Pokud si chcete předplatit kredit, můžete tak učinit na naše číslo účtu: 670100-2214405459/6210Do poznámky vždy uvádějte vaše jméno. Výše kreditu je libovolná. Druhou možností je přeplatit kredit hotově u nás v Boudě.

V případě, že se na lekci pro tři psy přihlásí pouze jeden pes, bude mít lekce délku 30 minut za stávající cenu.

Rezervace haly či lekce Boudy je možná zrušit nejpozději 24 hodin předem.

Bouda Zbraslav
Bouda se nachází na adrese: Ke Dračkám 1443, Praha 5 - Zbraslav
Rozměr haly je 300 m čtverečních, povrch je umělá tráva.
K dispozici bezproblémové parkování, wc, sprcha, klece pro pejsky a samozřejmě pitná voda. V hale jsou k dispozici pomůcky pro OB, dogdancing, zvuková aparatura, projektor a samozřejmě agilitní překážky, jak jste zvyklí.
Prostor je monitorován kamerovým systémem.

PROSÍME, nezajíždějte dál než k Boudě, otáčejte se ve dvoře nebo u dvora ne až vzdadu ve slepé ulici. V zádní části chodníku je totiž přepadová povodňová nádrž a nesmí se na ní vůbec najíždět ani se zde otáčet.

Venčete, prosím, buď přes ulici nebo směrem do vilové čtvrti, nikoliv sousedům na parkovišti nebo na jejich travnaté části. A všechny bobky, které vaši pejskové vytvoří, ukliďte!

Kompletní provozní řád najdete zde.

Děkujeme!

Anička a Míša :)

 
Jestliže budete chtít pozměnit vaší rezervaci (cvičící), popisek u své lekce (trenéři) nebo budete mít zájem o pronájem haly, kontaktujte nás na čísle 724718724 nebo skrze zprávu na fb. 
Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies..