Rozvrh pro Prednasky Sarka public

Rádi byste péči o pleť posunuli na novou úroveň a nevíte si rady? Kožní problémy vždy vyřešíte na chvíli, pak se vám vrátí jako bomerang zpět a s větší intenzitou? Trápí vás či vaše blízké kožní problémy a nic nezabírá? Nebo chcete pochopit fungování kůže a zkusit najít příčiny?

Právě pro vás připravila skvělá terapeutka a školitelka Inlight Šárka Stará osobně vyškolená MUDr. Marianem Spiezou, sérii tří on-line seminářů na téma "ekzémy", "ledviny a otoky?" a "akné".

Dozvíte se o očistách vnitřních orgánů, o obrovském vlivu psychiky, o jednotlivým bylinkám, které v Inlight umí výrazně pomoci a mnohem více. Rozhovor se Šárkou, který vám ji více představí, stejně jako obsah přednášek najdete zde

Zarezervovat si můžete níže v kalendáři. Jednotlivý seminář je v trvání: 2 hodin. Zarezervovat se můžete i jako náhradník, je pak velká šance, že i vám místo zajistíme. 

Cena jednotlivého semináře je: 300,- Kč. Po rezervaci vám bude zaslána faktura na 300,- Kč. Po její úhradě je místo na dané přednášce vaše, podrobnosti o možnosti přístupu na přednášku obdržíte v následujícím e-mailu. Kapacita semináře je omezená, s úhradou prosím neváhejte. Místo máte zarezervováno teprve po úhradě. 

 Podrobnosti ke spojení a vše potřebné obdržíte v mailu hned po rezervaci.

V případě jakéhokoli dotazu se můžete obrátit na mail: sarkastara@email.cz nebo na tel: 607 863 425.

Team biOrganica