Angličtina s Verčou

Vítejte v rezervačním systému Angličtina s Verčou!

Jak na to?
1. Úplně prvním krokem je registrace zdarma do rezervačního systému. (na PC vpravo nahoře - Přihlásit a pak Vytvořit nový uživatelský účet)

2. Pak je třeba zaplatit za určitý počet lekcí, který chcete, to už je na Vás. (Nově registrovaní studenti dostanou jeden kredit = 150 Kč automaticky zdarma.)
(Doporučuji posílat platbu o něco dopředu než Vám dojde současný balíček lekcí, abych Vám mohla poslat kredity k zamlouvání lekcí včas. Nenechávejte to na poslední chvíli nebo se může stát, že než Vám nahraju kredity, tak Vám někdo zabere místo.)

Pokud chcete platit přes účet:
- Proveďte platbu za Váš požadovaný počet lekcí na účet 3013615083/0800.
- Můžete použít i tento QR kód, kde vše vyplníte dle potřeby.

- Do poznámky při platbě prosím napište Vaše celé jméno.

3. Po přijetí platby na účet Vám přidám kredity (stav je vpravo nahoře a je viditelný po přihlášení do systému) v částce, kterou jste zaplatili a vy si pak můžete navolit lekce. Pro rychlejší rezervaci mi dejte vědět, že jste platili a já Vám kredit na účet načtu během chvilky, abyste si mohli navolit lekce.

Ti z Vás, kdo platí hotově, to můžou dělat i nadále. Stačí se zaregistrovat do systému a já Vám kredit přičtu na účet také, takže si budete moci navolit lekce.

Lekce lze plánovat maximálně 12 hodin před požadovanou lekcí! To třeba znamená, že si nemůžete rezervovat lekci ve 2 odpoledne, když je třeba 8 ráno ten den.

STORNO: Lekce se dají stornovat nebo měnit maximálně 2 hodiny před Vaší rezervovanou lekcí a v tomto případě se Vám vrátí kredity za lekci a můžete je použít a naplánovat lekci jinam. 

Při pozdějším stornu už kredity ani peníze vracet bohužel nelze, protože to nedovolí systém.

Poznámka: Pokud se nepřihlásíte do systému rok, automaticky Vás to smaže.

Pokud narazíte na problém, volejte na +420 721 819 475 nebo pište na anglictinasvercou@gmail.com.