Rozvrh pro REZERVACE NÁVŠTĚV

!!!Vzhledem k výskytu onemocnění covid-19 v našem zařízení, jsou od 22. 2. 2021 návštěvy zrušeny!!!

Vítejte v našem rezervačním systému.

Domov pro seniory Kostelec na Hané umožňuje od 7. 1. 2021 návštěvy, které se budou konat každý čtvrtek v čase od 9:30 až 11:00 a 13:00 až 16:00 (poslední návštěva vchází v 16:00). Každá návštěva se musí rezervovat v našem rezervačním systému. Návštěva může probíhat pouze v počtu dvou osob za jedním klientem, každá osoba musí mít potvrzení o negativním výsledku PCR nebo POC testu, starý maximálně 48 hodin, který předloží personálu domova. Návštěva musí mít svůj respirátor FFP2, proběhne změření teploty, dezinfekce rukou a obuvi a každá osoba musí podepsat čestné prohlášení. Délka návštěvy je stanovena na 20 minut ve vyhrazené místnosti.

Potvrzení o negativním výsledku testu je nutno mít vytištěno v písemné podobě (originál/sken), bude odevzdáváno personálu domova.

Doporučujeme čestné prohlášení vytisknout a v klidu vyplnit doma. Je v PDF k dispozici na webu.

Rezervaci lze provést 23 hodin před návštěvou!!!

V případě nejasností, prosím kontaktujte Mgr. Lucii Aujezdskou na tel.: 734 367 397 nebo na e-mailu: mzdy@ddkostelecnh.eu

 

POSTUP PRO VYTVOŘENÍ REZERVACE:

1. VYBERTE DATUM A ČAS.

2. KLIKNĚTE NA NOVÁ REZERVACE.

3. VYPLŇTE INFORMACE.

4. POTVRDIT.

 

Zelené termíny jsou volné, zelené proškrtané jsou obsazené.

 

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies..