osobní konzultace

Vítejte v rezervačním systému osobních konzultací (koučinku) s Paulou Fassati. 

Děkuji za vaši důvěru a zájem, těším se na vás. Zkuste zde prosím najít vhodný termín a rezervujte si jej. Kdyby s tím byl problém, dejte mi určitě vědět na mail paula@paulafassati.cz - můžeme hledat individuálně mimo zde vymezené časy. Volné termíny jsou zelená políčka, červená jsou rezervovaná. Obecně mám konzultační hodiny čtvrtky (8-10 a 14-19), pátky (9-12), soboty (9-11). Sezení trvá 55minut.
Pro dokončení rezervace je potřeba nejprve zadat své údaje do rezervačního systému. (Díky tomu už pak nebudete muset vyplňovat žádné další údaje v budoucnu kvůli faktuře.)
 
Konzultace probíhají buď osobně v Praze 6 nebo on-line na Google meet (případně jiný domluvený kanál). Odkaz na setkání vám pošlu do mailu před konzultací. Podrobnosti o konzultacích naleznete zde https://paulafassati.cz/koucink/
 Fakturu vám vystavím po skončení konzultace na zde zadané údaje (pokud byste potřebovali změnu, domluvíme se).
Potvrzením se rezervace stává závaznou a vztahují se na něj storno podmínky: ve vyjímečných případech storno neplatí (finanční nouze rodiny).
Při zrušení rezervace méně než 48 hodin vás požádám o 50% ceny, při zrušení méně než 24 hodin o 100%.
Zároveň prosím o rezervaci nového termínu nejméně s předstihem 24 hodin předem.
Děkuji za pochopení!
Paula Fassati
Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.