Rodinné sloty

Rezervace na nadcházející týden se vždy spouští v neděli v 17:00. Dle podmínek PES 5.

v případě rozvolnění protiepidemických restrikcí rezervace zůstávají platné, ale může dojít k navýšení počtu návštěvníků. To znamená, že pokud padne nouzový režim, tak ti co mají rezervace, tak mohou přijít přednostně, ale bude zpřístupněn led i dalším bruslařům, kteří budou moci doplnit maximální počet osob, který bude stanoven. Pak již pouze BEZ HOKEJEK!

Rezervací souhlasíte s následujícími pravidly:

  • Jedna rezervace znamená jedna domácnost (jedna půlka kluziště), vícečetná domácnost podepisuje čestné prohlášení před vstupem. Domácnost je určena dle PES 5. 
  • Lze vytvořit pouze JEDNU rezervaci na den na 20 min. Pokud někdo vytvoří několik rezervací na stejný den, budou mu vymazány všechny rezervace. To samé platí, pokud zjistíme, že si někdo udělá rezervaci na několik emailů, též mu vymažeme všechny rezervace a zablokujeme účet.
  • SYSTÉM VÁM NEDOVOLÍ ZADAT VÍCE JAK 2 REZERVACE TÝDNĚ
  • Vždy se musíte nahlásit na půjčovně před vstupem do areálu.
  • Vždy se dostavte 10 min předem. Pokud v uvedený čas rezervace nebudete nahlášeni na půjčovně, pak Vaše místo může obsadit někdo jiný. Hrajeme si na minuty, protože o ty nám tu teď jde. Např. jste rezervovaní v 10:00, přijdete v 10:02, tak smůla, Vaše místo jsme dali někomu jinému.
  • Pokud nepřijdete, ikdyž jste rezervovaní, tak Vám udělíme blokaci, protože někomu znemožníte využít volný led. Rezervaci lze zrušit nejpozději 4 hodiny předem (ideálně formou SMS) na telefonním čísle 774 319 663
  • Registrovaní uživatelé mají rezervaci za méně než 3 vteřiny! Takže doporučujeme udělat registraci - bez ní Vám to bude trvat cca 15 vteřin a to už máte přeci jen nevýhodnější pozici. A vzhledem k tomu, že systém bude plný za 1 min na celý příští týden, tak se to vyplatí.. Registraci provedete na této stránce kliknutím na ,,přihlásit"
  • No a závěrem, pokud se Vám nepodaří ulovit žádný termín, nezoufejte! Mnozí jsou na tom podobně a nám je to opravdu líto. I když to mnozí nechápou, tak PES 5 jsme nevymysleli u nás v půjčovně;) opravdu;)
Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.