Rezervační kalendář pro návštěvu dolu Pepř

Nejbližší termín prohlídky je vyznačen v kalendáři a to 18.3. Pro přihlášení prosím uveďte své jméno a telefon. Platba musí být uskutečněna a exkurze může být zrušena nebo přesunuta na jiný termín minimálně 48 hodin před termínem exkurze. Pokud se na exkurzi nedostavíte na domluvený čas, vstupné nevracíme. Na prohlídku se prosím dostavte minimálně 15 minut před časem exkurze.

Nejprve klikněte na přihlášení a poté je nutné si vytvořit nový uživatelský účet (odkaz zcela dole). Po dokončení registrace kliknete na vybraný termín v kalendáři. Do kolonky "Množství" prosím napište celkové množství osob ve Vaší skupině. Dále zvolte počet dětí ve skupině (6-17 let). Platbu lze uskutečnit na náš účet uvedený v potvrzení rezervace. Toto okno lze znovu vyvolat kliknutím na malé písmeno P v zobrazení rezervace. Pokud si přejete zaplatit později,  bude Vám doručen potvrzovací email s platebními informacemi.

Pozor, pod tímto textem je reklama, která nemá nic společného s dolem!

I

V

 

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.