Rezervační kalendář pro návštěvu dolu Pepř

Zatím jsme pro Vás připravili vždy 4 dny v měsíci, kdy je možné se přihlásit k exkurzi. Možné termíny jsou vyznačeny v kalendáři. Pro přihlášení prosím uveďte své jméno a telefon. Platba musí být uskutečněna a exkurze může být zrušena nebo přesunuta na jiný termín minimálně 48 hodin před termínem exkurze. Platby za neuskutečněné exkurze nevracíme. Na prohlídku se prosím dostavte minimálně 15 minut před časem exkurze.

Nejprve prosím klikněte na přihlášení a poté je nutné si vytvořit nový uživatelský účet (odkaz zcela dole). Po dokončení registrace si můžete vybrat Váš termín. Do kolonky "Množství" prosím napište celkové množství osob ve Vaší skupině. Dále zvolte počet dětí ve skupině (6-17 let). Platbu lze uskutečnit na náš účet uvedený v potvrzení rezervace. Toto okno lze znovu vyvolat kniknutím na malé písmeno P v zobrazení rezervace. Pokud si přejete zaplatit později,  bude Vám doručen potvrzovací email s platebními informacemi. Platba bude později ověřena administrátorem a potvrzení Vám dorazí do emailu.

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.