Rozvrh lekcí jógy v Jemné světě

.Adresa studia: Chopinova 10, Praha 2 – Vinohrady, 120 00

Zájemci o cvičení, rezervujte si místo přes rozvrh níže

(please book a place using the schedule below).

TYPY LEKCÍ (TYPES of CLASSES):

DROP-IN – jednorázová lekce, platí se za každou lekci po jejím skončení. Momentálně přijímáme platby pouze v hotovosti. Nepřijímáme karty, platby mobilním telefonem ani multisport kartami. (drop-in class - just come, practice and pay after the class in cash. At the moment we do not accept cards/mobile payments.

KURZ – navazující lekce pouze pro předem přihlášené, platba za celý kurz. Není-li v popisu kurzu uvedeno jinak, po jeho zahájení se už do něj nelze připojit. (course - several classes in a row, you have to apply for the whole batch; payment is done for the whole course. You cannot join the courses which already started.)

CENY UVIDÍTE NA PROKLIK V ROZVRHU NÍŽE – NEMÁTE-LI SVOU PODLOŽKU, PŮJČÍME VÁM NAŠÍ – DĚKUJEME, ŽE CHODÍTE VČAS, PO ZAHÁJENÍ LEKCE SE JIŽ NELZE PŘIPOJIT.

(You can find more information about each class including it's price by clicking in the schedule below. In the same way you can book a place, which is not mandatory, but recommended. You can borrow a yoga mat in our studio in case you do not have your own. Please come on time. Thank you.)