Cvičení BOSU s Andy

Vítejte v online rezervačním systému pro lekce BOSU! Pro úspěšné provedení rezervace se nejprve přihlaste. Po přihlášení neváhejte a rezervujte se na cvičební lekce dle svého gusta :-)


Jednoduchý návod na vytvoření rezervace:

Abyste si mohla rezervovat lekci, je nutné si dopředu zakoupit poukaz v hodnotě 70 Kč. Na každém poukazu je uveden kód, který zadáte při vytváření rezervace. Pokud jdete na BOSU poprvé, zadejte prosím místo kódu pouze P, platba se následně uskuteční na místě.

Platnost jednotlivých poukazů není časově omezena a poukazy jsou přenosné na jinou osobu. Jedna osoba také může vytvořit na svůj účet více rezervací, např. pro sebe a pro kamarádku. Rušit rezervace je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud je lekce plně obsazena, je možné se přihlásit jako náhradník, následně při uvolnění místa obdržíte potvrzovací email.

Kam dorazit? Sportovní hala FIK, Matějova ulice, Rumburk.  Co s sebou? Pití, ručník a čistou sportovní obuv. Kolik zaplatím? 70,- Kč za jednu lekci nebo 600,- Kč za deset lekcí!

V případě nejasností Vám ráda poradím a pomůžu na tel. čísle 776583348!

Těším se na Vás na cvičení, Vaše Andy :-)

 

INFO - Jak jste jistě zaznamenali, i s BOSU si na nějakou dobu musíme dát pauzu :-( Jakmile bude příhodná situace vrátit se do tělocvičny, budu vás včas informovat. Opatrujte se v této nelehké době

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.