Rozvrh pro On-line poradenství Jana G

Potřebujete poradit s volbou vhodného typu a odstínu produktu ZUII nebo máte otázky ohledně líčení? Chcete vědět, jaké produkty Inlight jsou pro vás ideální, jak je použít nebo vás trápí akné, pigmentové skvrny, rosacea či jiné problémy?

Využijte možnosti osobní on-line konzultace v trvání 45 min. ZDARMA. Věnovat se vám bude skvělá vizážistka ZUII a odbornice Inlight s letitou praxí, Jana Galečková, která pečuje s láskou o řadu svých klientek a ráda je učí, jak o sebe pečovat, je zde k dispozici právě pro vás. 

Osobní konzultace probíhá v domluvený termín přes Skype nebo WhatsApp. Jana se pak s vámi domluví, zda si přejete při konzultaci vidět pouze ji nebo proběhne vizuální kontakt mezi vámi oběma.

Jana vám názorně a přímo dle vašich potřeb poradí. Sama má k dispozici většinu produktů, může vám tak ukázat jejich odstíny na pleti a v rámci možností pomoci s výběrem vhodného odstínu právě pro vás. 

Pokud se zarezervujete jako druhá v pořadí, tedy jako náhradník, konzultace vám bude přednostně nabídnuta, pokud první v pořadí svoji konzultaci zruší. Pokud místo zůstane obsazené, Jana Vám ráda nabídne termín jiný, časově jsme velmi flexibilní. Případně se s Janou můžete domluvit i na jiný termín individuálně na tel. čísle 608 532 349.

Podrobnosti ke spojení a vše potřebné obdržíte v mailu hned po rezervaci. 

Věříme, že v dnešních náročných dnech si čas strávený s námi užijete

Team biOrganica

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.