Rozvrh pro AKCE - Líčení ZUII

Přijďte k nám na nákupy a nechte se hýčkat tím nejlepším ze světa bio kosmetiky! 

 
20. 3. - 21. 3. + 3.4. - 4.4. bude náš ateliér na pražské Ořechovce otevřen všem milovníkům čisté krásy. Pokud si chcete vyzkoušet blahodárné účinky filmové terapie Inlight nebo se nechat zdarma nalíčit květinovou kosmetikou ZUII, zarezervujte si prosím konkrétní termín v níže uvedené tabulce. V případě, že chcete pouze nakupovat, můžete dorazit i bez objednání. Otevřeno máme od 9:00 do 17:00. Moc se na Vás těšíme!

Najdete nás na adrese Lomená 14, Praha 6.

Líčení i poradenství je zdarma.

Důležité upozornění: Rezervaci můžete zrušit přímo v kalendáři, kliknutím na vámi rezervovaný slot a úpravy, nejpozději však dva dny předem. Pokud by se později neočekávaně stalo něco, kvůli čemu byste nemohla přijít, zavolejte prosím co nejdříve na telefonní číslo: 724 102 829, abychom termín mohli uvolnit pro další zájemce. V případě neomluvené účasti může dojít k blokování budoucích rezervací.

Budete-li potřebovat další informace, obraťte se na nás prosím buď e-mailem na: rezervace@biorganica.cz, nebo telefonicky na: 724 102 829.

Moc se těšíme na Vaši návštěvu a věříme, že si čas strávený s námi krásně užijete. 

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.