Harmonogram programů Oslí stezka Český ráj

Zde se rezervujete na programy probíhající v areálu Oslí stezky Český ráj.

Pro vytvoření rezervace klikněte na přislušný slot programu ( modré políčko s názvem Návštěva farmy nebo Návštěva včetně procházky), objeví se vám možnost "Vytvořit novou rezervaci", po zadaní údajů a odeslání formuláře vám přijde na email potvrzovací údaje s pokyny a adresou farmy). Zadejte proto email ve správném formátu, bez chyb. 

Tečkování na slotu znamená, že termín je již obsazen, můžete se přidat na čekací listinu, pokud se místo uvolní, budeme vás informovat. 

Cena  standardních programů (vybíráte si s naší nabídky termínů, termín je určen pro více rodin, na procházku je pro vás rezervován vlastní oslík): 

Návštěva farmy: Komentovaná prohlídka 250 Kč/osoba,  krátké svezení  +100 Kč/osoba,  Návštěva farmy včetně procházky s oslíkem - rodinné vstupné pro 4 osoby 1500 Kč. Půldenní túra s oslíkem včetně pikniku 2990 Kč/2 osoby nebo 3500 Kč/5 osob. Půldenní pobyt na farmě včetně procházky a pikniku  2500Kč/2990 Kč  pro 2 nebo 5 osob.

Rezervace bez poukazu/platby je možná pouze pro Návštěvu farmy nebo na Last-minute termín (1 den předem).  Pro ostatní rezervace je nutné zakoupit poukaz před nebo do 24 hodin od provedení rezervace přes náš eshop:

https://e-shop-osli-stezka.webnode.cz/

Pro rezervaci bez platby zadejte do pole "Číslo poukazu" text "platba v hotovosti". Na místě lze platiti pouze hotově, karty nepřijímáme. 

Poptávku na indiviuduální termín lze provést přes formulář na našem webu na záložce Rezervace nebo telefonicky  na tel. č. 777973470.

Přesný popis programů najdete na webu www.oslistezka.cz