Rezervační systém pro návštěvy v DS Koniklecová

Na návštěvu je nutné mít s sebou vlastní nový nepoužitý respirátor třídy FFP2 nebo KN95, který si nasadíte při příchodu do DS (plášť ani rukavice již nejsou potřeba).

Příchozí návštěva si musí zajistit antigenní nebo PCR test na COVID provedený v uplynulých 48 hod. před návštěvou (tzn. na návštěvu přinese potvrzení že v posledních 48 hod. absolvoval test s negativním výsledkem).  Nebo se prokáže potvrzením od lékaře o prodělání nemoci COVID-19 v  uplynulých 90 dnech. Nově platí, že návštěva bude umožněna také osobě, která prokáže, že byla očkována proti COVID a od 2. dávky uběhlo více jak 14 dní.

Počet návštěv za týden již není nijak omezen, ale stále platí, že vstup je umožněn zároveň max. 2 osobám (přičemž dítě je počítáno jako osoba).  Pokud přichází k jednomu klientovi 2 osoby společně - vytvořte pouze 1 rezervaci a do kolonky "Jméno" napište jména obou osob.

Věnujte velkou pozornost výběru termínu. Po vytvoření rezervace již není možné termín měnit ani rušit. Oprávnění k tomu mají pouze sociální pracovnice v DS, které v tomto případě kontaktuje (v pracovní dny 8-15hod.). Jinak by byl zbytečně zablokován termín pro ostatní.

Děkujeme.

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.