Rezervační systém pro návštěvy v DS Koniklecová

Na návštěvu je nutné mít s sebou vlastní nový nepoužitý respirátor třídy FFP2 nebo KN95, který si nasadíte při příchodu do DS a nově si každá náštěva musí také přinést jednorázové rukaviceSlužba na vrátnici vybaví návštěvu pláštěm a zkontroluje správné použítí ochranných pomůcek.

Příchozí návštěva si musí zajistit antigenní nebo PCR test na COVID provedený v uplynulých 48 hod. před návštěvou (tzn. na návštěvu přinese potvrzení že v posledních 48 hod. absolvoval test s negativním výsledkem).   Nebo potvrzení od lékaře o prodělání nemoci COVID-19 v  uplynulých 90 dnech.

Vstup je umožněn zároveň max. 2 osobám (přičemž dítě je počítáno jako osoba). Pokud přichází k jednomu klientovi 2 osoby společně - vytvořte pouze 1 rezervaci a do kolonky "Jméno" napište jména obou osob. Vzhledem k dostupné kapacitě a stávajícím opatřením bude vpuštěna k jednomu klientovi 1 návštěva týdně. 

Věnujte velkou pozornost výběru termínu. Po vytvoření rezervace již není možné termín měnit ani rušit. Oprávnění k tomu mají pouze sociální pracovnice v DS, které v tomto případě kontaktuje (v pracovní dny 8-15hod.). Jinak by byl zbytečně zablokován termín pro ostatní.

Děkujeme.

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies..