Rozvrh pro volnočasové aktivity

·         V kalendáři níže najdete kompletní nabídku kurzů, které navazují na lekce pro školní rok 2019/2020. Vzhledem k přerušení a nucené změně prostorů otevíráme kurzy nové, určené všem zájemcům. Těšíme se na kamarády i nové tváře!

·         Pro všechny přinášíme nový systém. V souladu se zpřísněným provozem a hygienickými podmínkami v souvislosti s COVID je v každém kurzu stanoven maximální počet účastníků. Prosíme všechny, aby si vybrané lekce / kurzy rezervovali. Kdo nebude zapsán, nebude do výuky puštěn.

·         Kurzy je možné hradit jednotlivě, nebo si je předplatit formou kreditu. Kredit je možné přenášet mezi sourozence a je možné jej vyčerpat na všechny vypsané lekce, soustředění, tábory do 31.8.2020. Minimální výše kreditu je stanovena na 250 Kč(návod na úhradu naleznete zde).

V případě technických problémů nás prosím kontaktujte na emailu info@aktra.cz. Pro dotazy k náplni kurzů, případně jejich organizaci,  jsme Vám k dispozici na emailu aktra@aktra.cz nebo tel.: 603 105 980.

Od 24.5. jsme zahájili přihlášky na letní tábor! Nabízíme různé zaměření, večerní posezení či společný víkend. Více informací naleznete na našem webu. Rezervace poté v rozvrhu ZDE.