Rozvrh lekcí pořádaných AKTRA.cz a TJ Sokol Čelákovice

       

Kurzy jsou připravovány jako komplexní činnost na celý školní rok, obvykle s pololetní rezervací a platbou. Po dobu trvání COVID opatření vypisujeme lekce pro aktuálně platný stupeň PES. Vzhledem k omezené kapacitě online lekcí doporučujeme provést rezervaci na celé vypsané období, vždy se máte možnost z objednané lekce předem v tomto systému omluvit a uhrazené kurzovné Vám pak bude automaticky vráceno, v podobě kreditu na další lekce či jinou Vámi zvolenou aktivitu. (Vzhledem k bankovním poplatkům uvítáme i předplacení kreditu, např. 200 Kč, ze kterého pak můžete čerpat jakékoliv lekce či akce. Kredity je možné zakoupit ZDE)

Online lekce live Vám od ledna přinášíme díky podpoře od společnosti A-tech service s.r.o. Velice jim děkujeme za pomoc.

V případě naplněné kapacity se určitě vyplatí rezervovat se jako náhradník. Pokusíme se vypsat další termín kurzu, minimálně Vás budeme informovat o uvolněném místě.

 

V případě technických problémů nás prosím kontaktujte na emailu info@aktra.cz. Pro dotazy k náplni kurzů, případně jejich organizaci,  jsme Vám k dispozici na emailu aktra@aktra.cz nebo tel.: 603 105 980.