Závazná přihláška k účasti na Farmářských trzích v NZM
*
*
*
*
*
*

ZÁBOR PRODEJNÍHO MÍSTA - DVŮR

CENA:  100/m² (cena se počítá dle velikosti stánku, max. cena je 500 kč včetně přípojky na elektřinu)

Závazně se přihlašuji na tyto termíny:*
Typ prodejního místa

Celkové rozměry prodejního místa + okolní instalace, grily:  

*

Podmínkou jsou vlastní prodlužovací kabely. Spotřebiče i napojovací kabely musí mít platnou elektrorevizi!

Účastník je povinen dodržovat v prostorách NZM Praha běžné zásady BOZP a PO. V celém objektu platí zákaz manipulace s otevřeným ohněm. Ohlašovna požárů je umístěna u hlavního vstupu do budovy na pracovišti ostrahy; na stejném místě jsou k dispozici k nahlédnutí/seznámení se dokumenty PO a BOZP, provozní řád a návštěvnický řád týkající se budovy NZM Praha, které musí účastník dodržovat.

Akce se koná za každého počasí, vjezdy do dvora jsou z Letohradské ulice. Příjezd prodejců: od 7:00 do 8:30 hodin; balení a úklid po akci - od 17:00 hodin. 

Souhlasím s tím, aby Národní zemědělské muzeum, s. p. o. (IČO: 75075741) jako správce ukládalo a zpracovávalo mé osobní údaje pro účely pořádání trhů, a to až do odvolání. UPOZORNĚNÍ: Vaše osobní údaje jsou pro nás důležité, je s nimi pečlivě nakládáno a nejsou poskytovány třetím osobám. Svolení k ukládání a zpracování osobních údajů můžete kdykoliv zrušit odhlášením buď elektronicky na emailu odhlaseni@nzm.cz nebo písemně na adrese muzea: Kostelní 1300/44, 170 00, Praha 7

Pole označená * jsou povinná. 

 
Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.