Rozvrh výcvikového centra Ozzoteam

Vítejte v našem rezervačním systému. Pro vytvoření rezervace je nutné se nejprve zaregistrovat. Při registraci automaticky získáte 1 kredit, který lze použít k přihlášení na první individuální lekci. Tuto lekci máte zdarma. Každá další lekce Vás bude stát jeden další kredit. Kredity lze zakoupit převodem na účet či platbou v hotovosti přímo při výcviku. Ceník naleznete na stránkách www.ozzoteam.cz Pokud se chcete na výcvik přihlásit bez registrace, stačí mi na mail sarka@ozzoteam.cz napsat den a čas, kdy byste chtěli na výcvik přijít. Před vytvořením první rezervace prosím věnujte pozornost informacím obsažených v potvrzovacím emailu, který obdržíte po registraci. Přihlašovací údaje můžete později měnit pomocí kolonky "Vaše nastavení", kterou naleznete v pravém horním rohu. Informace o uzavřených kurzech naleznete na stránkách www.ozzoteam.cz v sekci kalendář akcí. Na tyto lekce se pomocí rozvrhu nelze hlásit.

Rezervaci lekce můžete provést přímo v kalendáři. Věnujte prosím pozornost Místu, kde výcvik probíhá, které se zobrazuje po rozkliknutí každé lekce tučným písmem. Vyhneme se tak zbytečným nedopatřebním. Informace o Vašich rezervacích najdete v záložce Agenda. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde :Zásady ochrany osobních údajů

Pokud potřebujete rezervaci zrušit, můžete tak učinit nejpozději 24hodin předem. V záložce Agenda si najeďte na požadovanou lekci a na obrázek bloku s tužkou (objeví se popisek "upravit"), klikněte a u výpisu lekce si opět klikněte na bloček s tužkou. V novém poli najdete tlačítko "Zrušit rezervace".

Pokud by Vám nabízené možnosti výcviku nevyhovovaly, kontaktujte mne na emailu sarka@ozzoteam.cz nebo telefonním čísle 778 222 100 a pokusíme se společně najít vhodné řešení.

Budu se těšit na naše setkání,

Ing. Šárka Ševčíková

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies..