JÓGA VENKU - REZERVACE

Milí přátelé jógy,

níže je přehled plánovaných lekcí (BEZ testů/roušek). (Detaily ZDE NA WEBU.) 

JAK REZERVOVAT LEKCI: Kliknete na lekci jógy, kterou chcete rezervovat (max. 7 dní předem), a zadáte "Nová rezervace". Zde vyplníte údaje označené hvězdičkou a kliknete na "Vytvořte rezervace". Poté Vám přijde potvrzovací email o úspěšné rezervaci. 
Pokud bude naplněna kapacita lekce (nebo překročena těmi, kdo jsou na čekací listině), můžete přesto na lekci kliknout a zvolit možnost "Přidat na čekací listinu" - jakmile někdo rezervaci zruší, automatickým emailem budete informováni o nabytí platnosti Vaší rezervace.

RUŠENÍ REZERVACE: v systému můžu Vaši rezervaci zrušit pouze já - napište mi SMS (608 050449) nebo email (jogaeva@email.cz).
Rezervace (i ty z čekací listiny), prosím, rušte nejpozději 2 HODINY před lekcí, rezervujte nejpozdeji HODINU před lekci. Pokud v systému vidíte, že je volno, můžete mi případně i poté poslat SMS a na lekci dorazit.

24 hodin před lekcí Vám přijde připomenutí emailem.
LEKCE PROBÍHAJÍ POUZE ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ, mokrá tráva ale nevadí:-).
Pokud se z důvodu nepřízně počasí LEKCE NEBUDE KONAT, budu Vás informovat vždy HROMADNÝM EMAILEM.

Těší se Eva Hrdličková

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.