Rozvrh alpinning

Postup rezervace:

1. Při úplně prvním přihlášení si musíte vytvořit nový uživatelský účet (ikona "Přihlášení" je v pravém horním rohu). Zadáte požadované údaje a kliknete na tlačítko "Vytvořit". Při každém dalším přihlášení stačí zadat mailovou adresu a heslo, které jste si zvolili.

2. V rozvrhu si vyberte hodinu, klikněte na ni a vytvořte rezervaci.

3. Pokud je hodina již plně obsazená, můžete se přidat na čekací listinu. Uvolní-li se místo, budete na hodinu automaticky zařazeni.

Rezervace lze zrušit nejpozději 18 hodin předem (po přihlášení zvolíte hodinu, na kterou jste přihlášen/a a vedle svého jména najdete ikonku, která umožní měnit a mazat rezervace).Přihlásit se lze do začátku hodiny. Cvičí se od počtu 3 osoby alpinning/boxing/kruhový trénink, 4 osoby bodyfit/jóga, pokud není stanoveno jinak.

POKUD SE NESTIHNETE ODHLÁSIT Z HODINY A NEMŮŽETE PŘIJÍT, JE NUTNÉ SE OMLUVIT TELEFONICKY A HODINU UHRADIT PLATBOU NA ÚČET: 2200145545/2010.

Při problémech a nejasnostech neváhejte a volejte nebo pište 725 044 221, lucie.voleska@centrum.cz - Voleská Lucie

Prosím o vyplnění telefonního čísla ve svém účtu (nemusíte ho vyplňovat u každé rezervace a uvidí ho pouze správce systému), můžeme vás rychle kontaktovat, pokud například někdo na poslední chvíli zruší rezevaci a vy jste jako náhradník, nebo pokud se hodina zruší.

Hodiny probíhají na ulici Podbranská 2194, Česká Třebová

Ceník a novinky naleznete na www.studiomaja.cz

Přihlášením se na hodinu dáváte souhlas s výše uvedenými pravidly.

Přihlášením se na lekci čestně prohlašujete, že splňujete platné podmínky pro vstup na sportoviště

Těší se na Vás tým instruktorů :-)