RS fitness

Pro uskutečnění cvičební lekce je potřeba přihlášení 4 osob, dopoledne 5 osob! Při neobsazeni se lekce automaticky maže bez upozornění.

Rezervace je možné tvořit pouze 14 dní dopředu, v případe, ze je přeplněný systém, ostatní rezervace více dopředu můžou byt smazány.

Změna instruktora na jednotlivé lekce je možná bez předchozí domluvy i na poslední chvíli / z důvodu nemoci, z časových důvodů, či z důvodu dovolené/,  i při změně instruktora je Vaše rezervace platná a závazná!. Zaměření lekce zůstane stejné.

V případě  neúčasti na lekci se platí 100% z ceny cvičební lekce-tozn. při zrušení rezervace  po 20.hodině den předem. 

Hlídání dětí nabízíme zdarma jen v dopoledních lekcích, nutné napsat za rezervaci do závorky díte a vek, příklad Barbora Svobodová( Eliška - 2 roky), zrušit hlídání je nutné den předem do 19h, jinak si účtujeme pokutu 50 Kč kvůli provozním výdajům.

Pokud tvoříte více rezervací, prosím vepiště vždy správné jméno, na které je rezervace tvořena, pokud se bude nacházet více rezervací pod stejným jménem, zůstane pouze 1 rezervace a ostatní se smažou. 1 rezervace= 1 řádek= 1 člověk, prosím netvořte pod 1 rezervaci, 1 řádek více jmen.(Případně můžete rozlišit rezervace číslováním, ale každou samostatně).

Prosím k telefonickym rezervacim(či rezervacím na fb), respektujte prosím, že nemůžeme být na telefonu nonstop, a volejte či pište prosím v čase otviracich hodin fitka (otevřeno je dle vypsaných lekci fitka) a nebo případně v čase od 9.00-11.30 a od 15.30-19:00. Rezervace možné na tel. 739 106 852 nebo 722 244 449, ale preferujeme samozřejmě, když se nahlásite sami zde přes rezervační systém.

V případě, že se nahlásite na plnou lekci do fronty, je nutné sledovat Vaši rezervaci a v případě, že se uvolní místo, rezervace je platná a je nutné dorazit na lekci.

Při opakovaném neomlouvání se z lekcí Vás vymažeme z rezervačního systému.

Děkujeme za pochopení!!