Rozvrh pro Pilates 1

Od 30.8. cvičíme v Motýlku :)

Pilates pobyt na Benecku se koná 19.-21.11.2021.

Lekce se koná při zaplnění 6 a více osob. 

Rezervace je možná nejpozději 1 hodinu před začátkem cvičení. Zrušit rezervované místo je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem cvičení. V případě, že rezervaci nezrušíte a na lekci nepřijdete, bude Vám účtována náhrada v plné výši.

Úhrada za cvičení probíhá formou kreditového systému. Při vytvoření rezervace Vám bude částka za lekci stržena z kreditu. V případě včasného odhlášení nebo zrušení lekce ze strany lektora se kredit připíše zpět.

Nabití kreditu je možné buď hotově před nebo po lekci nebo bezhotovostně na účet 1028375028/3030. Do textu uveďte Vaše jméno. Zprávu o provedené platbě odešlete na email michaela.kitzbergerova@seznam.cz. Kredit Vám bude připsán do 24 hod.

V případě zaplnění kapacity je možné se zařadit do čekací listiny. Sledujte průběžně pořadí na čekací listině. O umístění do lekce budete informováni emailem. Úhrada za lekci bude odečtena z Vašeho kreditu až v případě, že se přesunete z čekací listiny do lekce. V případě nedostavení se platí stejné podmínky viz výše.

Cena za  lekci je 70,-.

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.