SuperSaaS logo

NEWSLETTER

SuperSaaS hlavička

Hezký den!

Doufáme, že poslední rok byl pro Vás stejně úspěšný jako ten náš. My stále pokračujeme ve vylepšování a zdokonalování našeho rezervačního systému SuperSaaS. Rádi se s Vámi podělíme o ty nejdůležitější změny, možná jste některé z nich dokonce sami vyžadovali. Zpětná vazba od vás - zákazníků je pro nás důležitým zdrojem inspirace pro rozvoj systému.


Nové stylové rozhraní pro mobilní telefony a tablety

V roce 2008 jsme mezi prvními měli responzivní web, ten jsme nyní od základu předělali ,aby vypadal lépe na tabletech a mobilních zařízeních. Nový design se lépe přizpůsobuje rozlišení obrazovky uživatelů.

Nový mobilní interface

Mnoho našich zákazníků je s vzhledem rozvrhu pro mobilní zařízení spokojeno, proto změna na modernější design není automatická. Přepnout na novou verzi se můžete v "Nastavení vzhledu" kde stačí zaškrtnout volbu "Použít moderní design pro mobilní verzi webu".


Vaše vynalézavost a zpětná vazba vedla k mnoha novým funkcím

Chtěli bychom poděkovat těm, kteří nám poslali své nápady na vylepšení. Některé návrhy byly unikátní, některé se opakovaly častěji a tak některé z nich už Vám tu můžeme popsat.

  • Follow up email. Po té co zákazníci využili vaše služby jim můžete automaticky poslat email se žádostí o zpětnou vazbu. Získáte tak mnoho podnětů pro vylepšení vašich služeb. Chtěli bychom použít pro follow-up email český ekvivalent, ale něco jako "následný email" nám nepřišlo vhodné. Máte nějaký jiný nápad? Pošlete nám ho a pokud ho použijeme, pošleme Vám za odměnu knihu o marketingu od Setha Godina.
  • Více platebních bran. Přidali jsme nové platební brány Stripe.com, ePay.com, Mollie.com. Doufáme, že Stripe.com bude brzy k dispozici i v ČR a umožní Vám to snadněji přijímat platby od zákazníků.
  • Webhooks Webhook je další anglický výraz pro který nemáme český ekvivalent. Webhook funguje tak, že při nějaké akci (např. při vytvoření rezervace) automaticky spustí volání (callback) který může zajistí přenos dat do dalšího systému. Může to znít složitě, ale k tomu aby se určité informace o rezervaci přenesly do Google kalendáře nepotřebujete programátora. Stačí využít službu Zapier a rezervační systém si můžete propojit se stovkami dalších aplikací od Mailchimpu po Google kalendář nebo Evernote.
  • Pokročilá práce s vouchery U voucherů přibylo několik nových možností - vztáhnout voucher pouze na určitou lekci či zdroj a omezit je na určité hodiny v určitých dnech. (Více info)
  • Upravitelné SMS Nyní si můžete upravit obsah SMS pomocí "proměnných" nebo si nastavit celý jejich obsah. (Více info)
  • Sloty bez možnosti rezervace Občas naši uživatelé chtějí v rozvrhu zobrazit časový úsek (slot,lekci), ale nechtějí na něj přijímat rezervace. Stačí u kapacity slotu nastavit nulu.
  • Drobná vylepšení: Více proměnných (pro použití v emailech a vzkazech), více měn, více jazyků (už celkem 29), možnost omezit uživatele na měsíc a možnost mazat uživatele, kteří se nepřihlásili po určitou dobu.

Spoustu úprav jsme udělali v základech - celý web je nyní postavený na AJAXU a je tedy mnohem rychlejší. Využíváme geolokaci, takže data se Vám načítají vždy ze serveru nejbližšího k vám což rovněž urychluje načítání stránek.


Naši zákazníci stále objevují nové cesty jak rezervační systém využít.

Organizace všeho druhou používají SuperSaaS od rezervace zasedacích místností po seance léčitelů na dálku. Americká pobřežní stráž si pomocí našeho systému organizuje interní školení, zatímco v Kuala Lumpuru si řidiči limuzín rezervují své cesty na letiště. Na Haiti se rezervační systém využívá k organizaci práce podpůrné mise, v Bulharsku jej používají dobrovolníci k péči o sirotky.

uživatelé

Záměrně jsme navrhli náš systém jako velmi flexibilní, ale nikdy jsme si nedokázali představit na co všechno ho tvořiví lidé využijí.


Vítáme vaši zpětnou vazbu

Díky vašim cenným postřehům tak zůstáváme nejflexibilnějším a cenově dostupným rezervačním systémem a stále rosteme a učíme se. Zajímá nás jak systém využíváte, zda jste s nim spokojeni nebo máte nějaký nápad na vylepšení - stačí když na tento email odpovíte nebo použijete formulář na našem webu. Děkujeme Tým SuperSaaS